Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:31
1/OPEN
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--11TANGO (35)AleksandraPLIEM-PERKA047,94
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
1--11AMFA (59)PatrycjaLEWANDOWSKA049,87
   Hucuł / POL / Klacz / 2005 / 012590019605 / gniada / PUSZCZYK / ARMIDA
   EWA BANASIAK / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
1--11WITAMINKA (61)AleksandraRUMOWICZ051,29
   Hucuł / POL / Klacz / 2009 / 6160125900902 / srokata / FALSZTYN / WIERA
   EWA BANASIAK / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
1--11ELIXIR DE LA ESPERANCE (86)AntoniSZMYTKA (JM.2000)051,51
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--11HELGA (72)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)053,58
   kuc / - / - / - / - / -
   
   
1--11TOTU (29)JuliaSZOPA054,63
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--11TOTU (29)JuliaSZOPA057,55
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--11HELGA (72)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)059,00
   kuc / - / - / - / - / -
   
   
1--11HEWIA (60)SandraSUKIENNIK059,32
   Hucuł / POL / Klacz / 2001 / 012590021101 / srokata / OLAF / HURMA
   Z.RADZIEJOWSKI / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
1--11EZA (4)WeronikaBAŁDYS070,11
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 1997 / POL 999570247997 / ciemnogniada / nn / nn
   NN / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
1--11EZA (4)WeronikaBAŁDYS070,90
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 1997 / POL 999570247997 / ciemnogniada / nn / nn
   NN / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
12MIGDAŁ (83)TamaraTYBULCZUK457,31
   
   
   
13MARYON (24)AmeliaMITMAN1581,72
   PONY / NED / Klacz / 2009 / 5280151 20090147 / - / NN / NN
   - / Mitman Tomasz
    JKS Salio
 AMFA (59)AdamMAKATUNelim
   Hucuł / POL / Klacz / 2005 / 012590019605 / gniada / PUSZCZYK / ARMIDA
   EWA BANASIAK / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:32
2/OPEN
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN 80 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--17LAZUR (79)MariaRZEPKOWSKA049,14
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
    ŁKJ
1--17ELIXIR DE LA ESPERANCE (86)AntoniSZMYTKA (JM.2000)049,19
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--17TANGO (74)ZofiaRACZYŃSKA (JM.2002)049,30
   SP / Polska / wałach / 1998 / - / - / Caleto's son / -
   
    BPK
1--17KAMELIA (66)MaciejPEKANIEC050,07
   - / Polska / klacz / 2011 / - / gniada / Arko III / Kannelle Z
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--17LUBASZKA (23)LauraBARAŃSKA050,64
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 10521 / ciemnogniada / Lubas / Sara
   Anna Bizoń-Zalewska / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
1--17TANGO (35)AleksandraPLIEM-PERKA051,61
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
1--17LUBASZKA (23)LauraBARAŃSKA052,27
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 10521 / ciemnogniada / Lubas / Sara
   Anna Bizoń-Zalewska / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
1--17BELLA DONNA (67)MaciejPEKANIEC052,86
   - / Polska / klacz / - / - / - / Arko III / Bella Canta
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--17MARYON (24)KajaMITMAN053,58
   PONY / NED / Klacz / 2009 / 5280151 20090147 / - / NN / NN
   - / Mitman Tomasz
    JKS Salio
1--17TANGO (74)ZofiaRACZYŃSKA (JM.2002)054,11
   SP / Polska / wałach / 1998 / - / - / Caleto's son / -
   
    BPK
1--17POKUSA (58)DamianZAWIASA054,27
   Hucuł / POL / Klacz / 2007 / 012590065807 / srokata / SOKÓŁ / HEWIA
   EWA BANASIAK / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
1--17KAMELIA (66)MaciejPEKANIEC054,54
   - / Polska / klacz / 2011 / - / gniada / Arko III / Kannelle Z
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--17MAXIMA CUM LAUDE (5)RoksanaCHOBER055,05
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Hurmak / Modra
   Elżbieta Biczyk / Dariusz Chober
    KJ Janowice
1--17KRYPTON (81)PaulinaLEWANDOWSKA055,21
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
1--17MAXIMA CUM LAUDE (5)RoksanaCHOBER055,49
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Hurmak / Modra
   Elżbieta Biczyk / Dariusz Chober
    KJ Janowice
1--17PRIMA (22)LauraBARAŃSKA056,26
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
1--17DIEGO (45)ArletaKMITA063,35
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
    Toruński Ludowy Klub Jezdziecki
18--21LAZUR (79)MariaRZEPKOWSKA449,34
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
    ŁKJ
18--21MIGDAŁ (83)TamaraTYBULCZUK454,47
   
   
   
18--21BELLA DONNA (67)MaciejPEKANIEC455,74
   - / Polska / klacz / - / - / - / Arko III / Bella Canta
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
18--21EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (16)AleksandraCZYZ462,51
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
22BYRON EX BARONG (73)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)572,87
   kuc / Polska / wałach / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   
23BASKO B (2)MartaOLCZAK1270,53
   SP / POL / Wałach / 2000 / Pol 009690092100 / siwa / Liberado / Brenda
    Buchowiecki Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
 NIGATA (13)OliwiaNIWINSKAelim
   XX / POL / Klacz / 2002 / - / - / DELATOR / NIKODEMIA
   SK STUBNO / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE
 BASKO B (2)MartaOLCZAKelim
   SP / POL / Wałach / 2000 / Pol 009690092100 / siwa / Liberado / Brenda
    Buchowiecki Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:34
3/LL
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1ANNOUSCHKA 10 (20)MikołajBARAŃSKI59,91minus0,090
   KUC / NED / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Patroeska
   Verschuren / Joanna Małuszyńska
    TKJ Garbówek
2DIEGO (45)ArletaKMITA61,42plus1,420
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
    Toruński Ludowy Klub Jezdziecki
3WAGABUNDA PONY SPORT (19)MikołajBARAŃSKI58,12minus1,880
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
4EQUERCUS (47)ZuzannaWĘDZIK58,02minus1,980
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
5SARAGOSSA (87)PaulinaJASSA57,73minus2,270
   
   
    KJ Zbyszko
6TORERO (31)RóżaWĄGRODZKA56,86minus3,140
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
7PORTOS (33)DorotaANSZPERGIER56,58minus3,420
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 00085 07 / siwa / Pas / Pociecha
   Grzegorz Pietkiewicz / Agnieszka Wieczorek
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
8KANON (6)DariuszCHOBER56,25minus3,750
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice
9LUCKY BALOU (28)KatarzynaMACHERZYŃSKA64,06plus4,060
   HOL. / DEU / Wałach / 2009 / - / siwa / Lucky Boy / Rancune/Baloubet Du Rouet
   Jarosław Sekuła / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
10KRYPTON (81)PaulinaLEWANDOWSKA55,63minus4,370
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
11WERONA J (3)PaulinaLEE55,59minus4,410
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009590061804 / kasztanowata / Konig Sobieski / Warna
   - / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
12EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (16)AleksandraCZYZ54,98minus5,020
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
13FRASUNEK (78)MariaRZEPKOWSKA54,94minus5,060
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
14--15GASPRA (63)AlicjaKARBOWNIK54,90minus5,100
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / PRO SAVAGE / GRACJA
   POLSKA / JERZY KARBOWNIK
    JKS- SZWADRON BARDA JANKOWICE
14--15BEN HUR (30)RóżaWĄGRODZKA54,90minus5,100
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
16DRIADA (88)PaulinaJASSA54,19minus5,810
   
   
    KJ Zbyszko
17NEVER LOSING R (89)PaulinaJASSA53,68minus6,320
   
   
    KJ Zbyszko
18ERMONA (25)ZuzannaBALD53,57minus6,430
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
    JKS Salio
19IKAR (48)AnnaWOŹNA61,29plus1,291
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
20NIGATA (13)OliwiaNIWINSKA53,90minus6,101
   XX / POL / Klacz / 2002 / - / - / DELATOR / NIKODEMIA
   SK STUBNO / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE
21POKUSA (58)DamianZAWIASA52,55minus7,451
   Hucuł / POL / Klacz / 2007 / 012590065807 / srokata / SOKÓŁ / HEWIA
   EWA BANASIAK / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
22U (38)AnnaBUJAK63,16plus3,162
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / - / kara / Orlando / Kenara
   A.S.J. Reyrink / Bujak Tamara
    Klub Jeździecki Lambada
23LAZUR (79)MariaRZEPKOWSKA65,29plus5,294
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
    ŁKJ
24PRIMA (22)LauraBARAŃSKA88,81plus28,817
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
 BASKO B (2)MartaOLCZAKelim
   SP / POL / Wałach / 2000 / Pol 009690092100 / siwa / Liberado / Brenda
    Buchowiecki Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
 BYRON EX BARONG (73)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)elim
   kuc / Polska / wałach / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:35
4/L
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L dokładności art.238.1.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--30NIRVANA (77)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)047,01
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
    ŁKJ
1--30CHAGAL (32)RóżaWĄGRODZKA048,41
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--30SALVATOR M (62)ZuzannaKUMOREK048,79
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    JKS BARDA SZWADRON JANKOWICE
1--30FRASUNEK (78)MariaRZEPKOWSKA050,09
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
1--30TORERO (31)RóżaWĄGRODZKA050,76
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--30ZINA (42)EwaSTRZECHOWSKA052,30
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
1--30GASPRA (63)AlicjaKARBOWNIK052,49
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / PRO SAVAGE / GRACJA
   POLSKA / JERZY KARBOWNIK
    JKS- SZWADRON BARDA JANKOWICE
1--30FALCON (21)MaciejPEKANIEC052,65
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--30E-MAIL (54)VickyZYCH052,81
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
1--30RAPHAELLA P (11)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK052,92
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
1--30E-MAIL (54)VickyZYCH053,38
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
1--30FRASUNEK (78)MariaRZEPKOWSKA053,81
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
1--30BIZU BIZU (41)PawełSTRZECHOWSKI053,94
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
1--30GASPRA (63)AlicjaKARBOWNIK054,11
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / PRO SAVAGE / GRACJA
   POLSKA / JERZY KARBOWNIK
    JKS- SZWADRON BARDA JANKOWICE
1--30NOVITA (1)RafałSNYCERZ054,72
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590202606 / gniada / Lover Boy / New Star
   Leszczyński Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
1--30ZUZOU (40)PawełSTRZECHOWSKI055,28
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
1--30U (38)AnnaBUJAK055,51
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / - / kara / Orlando / Kenara
   A.S.J. Reyrink / Bujak Tamara
    Klub Jeździecki Lambada
1--30IKAR (48)AnnaWOŹNA055,62
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
1--30EQUERCUS (47)ZuzannaWĘDZIK056,29
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
1--30RATINO (69)MaciejPEKANIEC056,52
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--30CHAGAL (32)RóżaWĄGRODZKA056,59
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--30TABUN WM (68)MaciejPEKANIEC057,59
   Niem Sport. / - / wałach / 2004 / - / gniady / Landcordek / Twarda W M
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--30ERMONA (25)ZuzannaBALD057,73
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
    JKS Salio
1--30LUCKY BALOU (28)KatarzynaMACHERZYŃSKA058,59
   HOL. / DEU / Wałach / 2009 / - / siwa / Lucky Boy / Rancune/Baloubet Du Rouet
   Jarosław Sekuła / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
1--30ERMONA (25)ZuzannaBALD058,60
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
    JKS Salio
1--30ARABESQUE DE REVEL (9)AdamGRZEGORZEWSKI059,17
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
1--30WAGABUNDA PONY SPORT (19)MikołajBARAŃSKI059,31
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
1--30CHANNEL VAN TER MOUDE (7)MichalinaSZMYTKA059,94
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves
1--30LUCKY BALOU (28)KatarzynaMACHERZYŃSKA060,87
   HOL. / DEU / Wałach / 2009 / - / siwa / Lucky Boy / Rancune/Baloubet Du Rouet
   Jarosław Sekuła / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
1--30ANNOUSCHKA 10 (20)MikołajBARAŃSKI061,44
   KUC / NED / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Patroeska
   Verschuren / Joanna Małuszyńska
    TKJ Garbówek
31--36HARNAŚ (50)JuliaPARADOWSKA448,49
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
31--36U (38)AnnaBUJAK454,55
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / - / kara / Orlando / Kenara
   A.S.J. Reyrink / Bujak Tamara
    Klub Jeździecki Lambada
31--36NOVITA (1)RafałSNYCERZ456,44
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590202606 / gniada / Lover Boy / New Star
   Leszczyński Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
31--36BEN HUR (30)RóżaWĄGRODZKA457,51
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
31--36IKAR (48)AnnaWOŹNA457,73
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
31--36PORTOS (33)DorotaANSZPERGIER457,74
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 00085 07 / siwa / Pas / Pociecha
   Grzegorz Pietkiewicz / Agnieszka Wieczorek
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
37PORTOS (33)DorotaANSZPERGIER856,19
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 00085 07 / siwa / Pas / Pociecha
   Grzegorz Pietkiewicz / Agnieszka Wieczorek
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:36
5/P
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WISARDA (17)KamilGRZELCZYK051,74300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
2CALINA (46)MyrzatSABITOV053,84200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
3GOLDEN BALL (14)KamilGRZELCZYK054,28150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2003 / 10088 / gniada / Imequyl / Gaja
   Aneta Ostrowska / Zdzisław Grabowski
    BKJ Bogusławice
4REGIEL (55)PatrykMORDAKA055,64100 PLN
   MŁP / POL / Ogier / 1998 / POL006590012098 / gniada / Arcus / Rea
   Stado Ogierów Bogusławice / Sławomir Grzelczyk
    BKJ
5CORJANA P (34)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK056,6980 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
6QUITANA (56)PatrykMORDAKA058,4650 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
7SINEY (80)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)060,6550 PLN
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
8FALCON (21)MaciejPEKANIEC062,87
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9RAPHAELLA P (11)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK063,14
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
10NIRVANA (77)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)454,83
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
    ŁKJ
11CHRZEŚNIAK (51)AgnieszkaBROŻYNA456,19
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
12ZINA (42)EwaSTRZECHOWSKA457,84
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
13HAWANA (57)KamilaBYSTRZEJEWSKA458,72
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
    BKJ
14DOLLAR GIRL (85)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)459,25
   KWPN / Holandia / klacz / 2008 / - / siwa / Wizzerd / Lovejoy - B
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
15BIZU BIZU (41)PawełSTRZECHOWSKI463,42
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
16CHANNEL VAN TER MOUDE (7)MichalinaSZMYTKA468,81
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves
17CORRMAN (91)MateuszTYSZKO471,64
   HOL / Polska / wałach / 2007 / - / gniada / Colnam / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
18ZUZOU (40)PawełSTRZECHOWSKI575,22
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
19ARABESQUE DE REVEL (9)AdamGRZEGORZEWSKI687,52
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
20HARNAŚ (50)JuliaPARADOWSKA858,37
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
21FUKSJA (84)KarinaWOŹNIAK (J.1999)863,15
   SP / Polska / klacz / 2006 / POL 009 59 02412 06 / ciemnogniada / Elf / Fenicja
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
22SALVATOR M (62)ZuzannaKUMOREK868,26
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    JKS BARDA SZWADRON JANKOWICE
23DO IT (90)MateuszTYSZKO14102,24
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
24INDIANA-UWE (49)JacekLASOTA1655,64
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Irlandia
   Ostrowska Anetta / Lasota Jacek
    SJ Napoleońska Zagroda
25QUATTRO M (26)TadeuszSZUTTENBACH2468,84
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Ogier / 2007 / - / - / Tores / Queen
   Jarosław Maciołek / Jarosław Maciołek
    BKJ
 CAVERANO HIPIKA (92)MateuszTYSZKOdyskw
   - / - / ogier / - / - / -
   - / Weronika Sap
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:38
6/N
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GOLDEN BALL (14)KamilGRZELCZYK049,28030,59500 PLN
   SP / POL / Wałach / 2003 / 10088 / gniada / Imequyl / Gaja
   Aneta Ostrowska / Zdzisław Grabowski
    BKJ Bogusławice
2BAD BOY (18)KamilGRZELCZYK046,38033,19350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
3GOSTERA (64)TomaszKUMOREK046,51033,58250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
4CORJANA P (34)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK045,31036,74180 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
5SINEY (80)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)043,76037,01130 PLN
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
6CALINA (46)MyrzatSABITOV049,21039,65
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
7REGIEL (55)PatrykMORDAKA043,32434,73
   MŁP / POL / Ogier / 1998 / POL006590012098 / gniada / Arcus / Rea
   Stado Ogierów Bogusławice / Sławomir Grzelczyk
    BKJ
8LANDLIEBE JO WE (12)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK048,63435,13
   WESTF / DEU / Klacz / 2007 / DE441410583007 / gniada / Landlob / Lancer III / Findra / Frederiko
   Josef Weber / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
9CORRMAN (91)MateuszTYSZKO051,47941,98
   HOL / Polska / wałach / 2007 / - / gniada / Colnam / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
10KOLA (27)KatarzynaMACHERZYŃSKA161,35
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   SK Widzów / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
11INDIANA-UWE (49)JacekLASOTA441,36
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Irlandia
   Ostrowska Anetta / Lasota Jacek
    SJ Napoleońska Zagroda
12HAWANA (57)KamilaBYSTRZEJEWSKA445,84
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
    BKJ
13WISARDA (17)KamilGRZELCZYK446,11
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
14CHRZEŚNIAK (51)AgnieszkaBROŻYNA447,52
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
15CAVERANO HIPIKA (92)MateuszTYSZKO448,89
   - / - / ogier / - / - / -
   - / Weronika Sap
    TKJ Garbówek
16QUITANA (56)PatrykMORDAKA457,49
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
17QUATTRO M (26)TadeuszSZUTTENBACH849,40
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Ogier / 2007 / - / - / Tores / Queen
   Jarosław Maciołek / Jarosław Maciołek
    BKJ
18FUKSJA (84)KarinaWOŹNIAK (J.1999)1248,80
   SP / Polska / klacz / 2006 / POL 009 59 02412 06 / ciemnogniada / Elf / Fenicja
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
19DO IT (90)MateuszTYSZKO1778,50
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/7
Dystans (m)
320/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/41 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:38
7/C
Data: 24-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAD BOY (18)KamilGRZELCZYK051,23700 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
2OKARINO (8)AdamGRZEGORZEWSKI064,37
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
    St. Agro Aves Gajewniki
3KOLA (27)KatarzynaMACHERZYŃSKA457,96
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   SK Widzów / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
4LANDLIEBE JO WE (12)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK460,34
   WESTF / DEU / Klacz / 2007 / DE441410583007 / gniada / Landlob / Lancer III / Findra / Frederiko
   Josef Weber / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:39
8/OPEN
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6TANGO (35)AleksandraPLIEM-PERKA041,17
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
1--6WITAMINKA (61)AleksandraRUMOWICZ041,42
   Hucuł / POL / Klacz / 2009 / 6160125900902 / srokata / FALSZTYN / WIERA
   EWA BANASIAK / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
1--6TOTU (29)JuliaSZOPA042,45
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--6TOTU (29)JuliaSZOPA043,51
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
1--6HEWIA (60)SandraSUKIENNIK044,32
   Hucuł / POL / Klacz / 2001 / 012590021101 / srokata / OLAF / HURMA
   Z.RADZIEJOWSKI / EWA BANASIAK
    STAJNIA HUCLANDIA
1--6MIGDAŁ (83)TamaraTYBULCZUK044,33
   
   
   
7NIGATA (13)JuliaRUSZER764,65
   XX / POL / Klacz / 2002 / - / - / DELATOR / NIKODEMIA
   SK STUBNO / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    Stajnia Salum
 NIGATA (13)JuliaRUSZERelim
   XX / POL / Klacz / 2002 / - / - / DELATOR / NIKODEMIA
   SK STUBNO / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    Stajnia Salum

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:39
9/OPEN
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - OPEN 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (16)AleksandraCZYZ47,85minus0,150
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
2PRIMA (22)LauraBARAŃSKA47,83minus0,170
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
3KAMELIA (66)MaciejPEKANIEC47,63minus0,370
   - / Polska / klacz / 2011 / - / gniada / Arko III / Kannelle Z
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4LAZUR (79)MariaRZEPKOWSKA48,49plus0,490
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
    ŁKJ
5BELLA DONNA (67)MaciejPEKANIEC47,34minus0,660
   - / Polska / klacz / - / - / - / Arko III / Bella Canta
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6TANGO (35)AleksandraPLIEM-PERKA47,27minus0,730
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
7JUWENALIA (82)KlaudiaCIPIUR43,92minus4,080
   
   
   
8MIGDAŁ (83)TamaraTYBULCZUK43,63minus4,370
   
   
   
9KASKADERKA (71)MaciejPEKANIEC43,61minus4,390
   - / Polska / klacz / 2011 / - / gniada / Frazes / Kaskada
   - / Damien Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
10ELIXIR DE LA ESPERANCE (86)AntoniSZMYTKA (JM.2000)41,43minus6,570
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
11LUBASZKA (23)LauraBARAŃSKA41,30minus6,700
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 10521 / ciemnogniada / Lubas / Sara
   Anna Bizoń-Zalewska / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
12DIEGO (45)ArletaKMITA52,12plus4,123
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
    Toruński Ludowy Klub Jezdziecki
 TANGO (74)ZofiaRACZYŃSKA (JM.2002)elim
   SP / Polska / wałach / 1998 / - / - / Caleto's son / -
   
    BPK
 MARYON (24)KajaMITMANelim
   PONY / NED / Klacz / 2009 / 5280151 20090147 / - / NN / NN
   - / Mitman Tomasz
    JKS Salio
 CALINA (46)DorotaBRZEZIŃSKA-GRABARCZYKelim
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    kj janowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
260
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
48 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:40
10/LL
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - LL 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1ERMONA (25)ZuzannaBALD48,64plus0,640
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
    JKS Salio
2SARAGOSSA (87)PaulinaJASSA47,08minus0,920
   
   
    KJ Zbyszko
3TORERO (31)RóżaWĄGRODZKA49,09plus1,090
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
4WAGABUNDA PONY SPORT (19)MikołajBARAŃSKI49,41plus1,410
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
5EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (16)AleksandraCZYZ46,20minus1,800
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
6ANNOUSCHKA 10 (20)MikołajBARAŃSKI45,51minus2,490
   KUC / NED / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Patroeska
   Verschuren / Joanna Małuszyńska
    TKJ Garbówek
7ELIXIR DE LA ESPERANCE (86)AntoniSZMYTKA (JM.2000)45,41minus2,590
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8FRASUNEK (78)MariaRZEPKOWSKA43,15minus4,850
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
9LAZUR (79)MariaRZEPKOWSKA42,37minus5,630
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
    ŁKJ
10BEN HUR (30)RóżaWĄGRODZKA47,60minus0,401
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
11NIGATA (13)OliwiaNIWINSKA47,04minus0,961
   XX / POL / Klacz / 2002 / - / - / DELATOR / NIKODEMIA
   SK STUBNO / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE
12DIEGO (45)ArletaKMITA51,25plus3,251
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
    Toruński Ludowy Klub Jezdziecki
13NEVER LOSING R (89)PaulinaJASSA43,98minus4,021
   
   
    KJ Zbyszko
14JUWENALIA (82)KlaudiaCIPIUR43,55minus4,451
   
   
   
15IKAR (48)AnnaWOŹNA46,39minus1,612
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
16EQUERCUS (47)ZuzannaWĘDZIK52,18plus4,182
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
17TAURUS (65)MarekMURLIKIEWICZ61,24plus13,246
   SP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
18PRIMA (22)LauraBARAŃSKA64,15plus16,156
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
 TANGO (74)ZofiaRACZYŃSKA (JM.2002)elim
   SP / Polska / wałach / 1998 / - / - / Caleto's son / -
   
    BPK
 DRUID (15)AleksandraKAZIMIERCZAKelim
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / ARMANI / DIANA V
   BRONISŁAW VOGT / KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
    BKJ BOGUSŁAWICE
 MARYON (24)KajaMITMANrez
   PONY / NED / Klacz / 2009 / 5280151 20090147 / - / NN / NN
   - / Mitman Tomasz
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
260
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
48 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:41
11/L
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóznicaPunktyNagroda
Prize
1WAGABUNDA PONY SPORT (19)MikołajBARAŃSKI48,06plus0,060
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
2ZUZOU (40)PawełSTRZECHOWSKI47,85minus0,150
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
3ARABESQUE DE REVEL (9)AdamGRZEGORZEWSKI49,09plus1,090
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
4BIZU BIZU (41)PawełSTRZECHOWSKI46,46minus1,540
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
5ERMONA (25)ZuzannaBALD46,22minus1,780
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
    JKS Salio
6CHAGAL (32)RóżaWĄGRODZKA46,07minus1,930
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
    KJ Chrobry
7IKAR (48)AnnaWOŹNA49,95plus1,950
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
8BEN HUR (30)RóżaWĄGRODZKA45,96minus2,040
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
9E-MAIL (54)VickyZYCH45,80minus2,200
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
10DIONIZOS (70)MaciejPEKANIEC45,66minus2,340
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
11ZINA (42)EwaSTRZECHOWSKA45,19minus2,810
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
12DRIADA (88)PaulinaJASSA44,73minus3,270
   
   
    KJ Zbyszko
13FRASUNEK (78)MariaRZEPKOWSKA44,17minus3,830
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
14TORERO (31)RóżaWĄGRODZKA43,03minus4,970
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
    KJ Chrobry
15NEVER LOSING R (89)PaulinaJASSA42,78minus5,220
   
   
    KJ Zbyszko
16SALVATOR M (62)ZuzannaKUMOREK42,67minus5,330
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    JKS BARDA SZWADRON JANKOWICE
17ANNOUSCHKA 10 (20)MikołajBARAŃSKI48,48plus0,481
   KUC / NED / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Patroeska
   Verschuren / Joanna Małuszyńska
    TKJ Garbówek
18RAPHAELLA P (11)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK48,66plus0,661
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
19EQUERCUS (47)ZuzannaWĘDZIK46,94minus1,061
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
20GASPRA (63)AlicjaKARBOWNIK51,25plus3,252
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / PRO SAVAGE / GRACJA
   POLSKA / JERZY KARBOWNIK
    JKS- SZWADRON BARDA JANKOWICE
21U (38)AnnaBUJAK54,42plus6,422
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / - / kara / Orlando / Kenara
   A.S.J. Reyrink / Bujak Tamara
    Klub Jeździecki Lambada
22LUCKY BALOU (28)KatarzynaMACHERZYŃSKA68,19plus20,192
   HOL. / DEU / Wałach / 2009 / - / siwa / Lucky Boy / Rancune/Baloubet Du Rouet
   Jarosław Sekuła / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
23TAURUS (65)MarekMURLIKIEWICZ57,46plus9,463
   SP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 DRUID (15)AleksandraKAZIMIERCZAKelim
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / ARMANI / DIANA V
   BRONISŁAW VOGT / KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
    BKJ BOGUSŁAWICE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
260
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
48 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:42
12/P
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - P dwufazowy art.274.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SALVATOR M (62)ZuzannaKUMOREK036,01027,43250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    JKS BARDA SZWADRON JANKOWICE
2CORRMAN (91)MateuszTYSZKO042,58027,58200 PLN
   HOL / Polska / wałach / 2007 / - / gniada / Colnam / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
3ZINA (42)EwaSTRZECHOWSKA037,49029,31150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
4ZUZOU (40)PawełSTRZECHOWSKI039,14030,10100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
5FUKSJA (84)KarinaWOŹNIAK (J.1999)037,93030,8080 PLN
   SP / Polska / klacz / 2006 / POL 009 59 02412 06 / ciemnogniada / Elf / Fenicja
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
6HAWANA (57)KamilaBYSTRZEJEWSKA040,99031,7050 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
    BKJ
7CHRZEŚNIAK (51)AgnieszkaBROŻYNA039,00425,54
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
8INDIANA-UWE (49)JacekLASOTA035,58426,58
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Irlandia
   Ostrowska Anetta / Lasota Jacek
    SJ Napoleońska Zagroda
9WISARDA (17)KamilGRZELCZYK040,22427,89
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
10KARMELOWY KRÓL (36)SylwesterMAJDZIŃSKI036,38432,11
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Love Affair / Kaloe
   Herrmann Andrzej / Sylwester Majdziński
    TKJ GARBÓWEK
11ARABESQUE DE REVEL (9)AdamGRZEGORZEWSKI040,47432,15
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
12DO IT (90)MateuszTYSZKO044,54434,63
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
13FOKUS (37)SylwesterMAJDZIŃSKI038,86437,36
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2002 / - / ciemnogniada / Harwest / Flora
   Krzyżański Rafał / Sylwester Majdziński
    TKJ GARBÓWEK
14GOLDEN BALL (14)KamilGRZELCZYK040,93649,29
   SP / POL / Wałach / 2003 / 10088 / gniada / Imequyl / Gaja
   Aneta Ostrowska / Zdzisław Grabowski
    BKJ Bogusławice
15BIZU BIZU (41)PawełSTRZECHOWSKI037,39827,14
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
16RAPHAELLA P (11)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK039,34831,80
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
17CHANNEL VAN TER MOUDE (7)MichalinaSZMYTKA040,10943,02
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves
18SINEY (80)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)037,441344,87
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
19FALCON (21)MaciejPEKANIEC437,37
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
20CAVERANO HIPIKA (92)MateuszTYSZKO444,20
   - / - / ogier / - / - / -
   - / Weronika Sap
    TKJ Garbówek
21DOLLAR GIRL (85)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)836,36
   KWPN / Holandia / klacz / 2008 / - / siwa / Wizzerd / Lovejoy - B
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
22QUATTRO M (26)TadeuszSZUTTENBACH837,60
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Ogier / 2007 / - / - / Tores / Queen
   Jarosław Maciołek / Jarosław Maciołek
    BKJ
23QUITANA (56)PatrykMORDAKA2270,37
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
 HARNAŚ (50)TomaszPARADOWSKIelim
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
10/7
Dystans (m)
260/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
48/43 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:43
13/N
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REGIEL (55)PatrykMORDAKA047,35350 PLN
   MŁP / POL / Ogier / 1998 / POL006590012098 / gniada / Arcus / Rea
   Stado Ogierów Bogusławice / Sławomir Grzelczyk
    BKJ
2GOLDEN BALL (14)KamilGRZELCZYK048,23250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2003 / 10088 / gniada / Imequyl / Gaja
   Aneta Ostrowska / Zdzisław Grabowski
    BKJ Bogusławice
3ERICSSON (10)MichalinaSZMYTKA053,87200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Erebus / Gibsy Lady
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
    Agro aves
4KOLA (27)KatarzynaMACHERZYŃSKA054,90130 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   SK Widzów / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
5CHRZEŚNIAK (51)AgnieszkaBROŻYNA445,06100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
6WISARDA (17)KamilGRZELCZYK447,6370 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
7LANDLIEBE JO WE (12)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK449,52
   WESTF / DEU / Klacz / 2007 / DE441410583007 / gniada / Landlob / Lancer III / Findra / Frederiko
   Josef Weber / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
8CORJANA P (34)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK449,64
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
9QUITANA (56)PatrykMORDAKA462,10
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
10FUKSJA (84)KarinaWOŹNIAK (J.1999)854,05
   SP / Polska / klacz / 2006 / POL 009 59 02412 06 / ciemnogniada / Elf / Fenicja
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
11CHANNEL VAN TER MOUDE (7)MichalinaSZMYTKA856,58
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves
12CORRMAN (91)MateuszTYSZKO860,16
   HOL / Polska / wałach / 2007 / - / gniada / Colnam / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
13DO IT (90)MateuszTYSZKO862,31
   - / - / wałach / - / - / -
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    TKJ Garbówek
14DOLLAR GIRL (85)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)1255,81
   KWPN / Holandia / klacz / 2008 / - / siwa / Wizzerd / Lovejoy - B
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
15QUATTRO M (26)TadeuszSZUTTENBACH1767,90
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Ogier / 2007 / - / - / Tores / Queen
   Jarosław Maciołek / Jarosław Maciołek
    BKJ
16HARNAŚ (50)TomaszPARADOWSKI2984,92
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    SKJ HORSEPROFI
 HAWANA (57)KamilaBYSTRZEJEWSKAelim
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
    BKJ
 SINEY (80)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)elim
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
 CAVERANO HIPIKA (92)MateuszTYSZKOelim
   - / - / ogier / - / - / -
   - / Weronika Sap
    TKJ Garbówek
 FOKUS (37)SylwesterMAJDZIŃSKIelim
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2002 / - / ciemnogniada / Harwest / Flora
   Krzyżański Rafał / Sylwester Majdziński
    TKJ GARBÓWEK
 INDIANA-UWE (49)JacekLASOTArez
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Irlandia
   Ostrowska Anetta / Lasota Jacek
    SJ Napoleońska Zagroda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 24-25.10.2015
Wydruk: 25-10-2015 17:12:44
14/C
Data: 25-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KOLA (27)KatarzynaMACHERZYŃSKA054,34035,21450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   SK Widzów / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
2LANDLIEBE JO WE (12)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK050,89429,91300 PLN
   WESTF / DEU / Klacz / 2007 / DE441410583007 / gniada / Landlob / Lancer III / Findra / Frederiko
   Josef Weber / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
3GOSTERA (64)TomaszKUMOREK456,35
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
4ERICSSON (10)MichalinaSZMYTKA857,11
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Erebus / Gibsy Lady
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
    Agro aves
 BAD BOY (18)KamilGRZELCZYKelim
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/6
Liczba skoków (Jumps)
12/7
Dystans (m)
350/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/43 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Przemysław Grasewicz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com